Prosím, kdo by měl zájem o toto ošetření? Je to dotaz na klientky, které by rády mezoterapii bez jehel a které nejsou kontraindikované. Děkuji za Váš ohlas např. na FB

Image Studio - Mírová 132, Milovice nad Labem


Zpracoval : Eva 

...a zase ten podzim :-) dnes už máme 2. října. Léto si dalo docela záležet, vrchol léta nebyl tak horký, jak někteří loňskou zimu:-) předpovídali. Je opravdu príma, že příroda si dokáže poradit sama podle svého. Přeji Vám krásný podzim, ať Vás nepřepadávají deprese ať se Vám všechno daří podle představ, které máte o životě. 

Eva  2.10. 2016

.., milé dámy ženy, dívky..a možná že tyto řádky čte i nějaký pán ( což by mě moc potěšilo) všechny vás zdravím.                                         Posledních pár hodin máme léto.  PODZIM, doba zamýšlení se a rozjímání.je tu.  Každý z nás věnuje své myšlenky věcem, pro něj důležitým. Ale každý z nás se čas od času zamýšlí nad svým zdravým. Předpokládám, že s postupujícím věkem je toto zamýšlení častější:-). Podzim je období různých viroz,  jemných i silných nachlazení. Proti nachlazení....... aromaterapie.                                                                                                                              Éterické oleje velmi účinně pomáhají při dýchacích potížích. Eukalyptový olej pomáhá uvolňovat hleny v dýchacích cestách a usnadňuje vykašlávání.. Dalším vhodným olejem je citronový olej, ten usnadňuje vykašlávání a posiluje imunitu. Pak tu máme oleje čajovníkový, matový, levandulový Každý z nich vám může pomoci (pomáhat). Prima je, používat oleje různými způsoby. V aromalampě, do koupele, potírat, inhalovat.  Ale ve všech způsobech použivání eterických olejů opatrně. Nechte přírodu, aby vám pomáhala, přistupujte k rostlinám s pokorou. Přeji vám příjemný podzim a abyste si vůni olejíků užívali raději v plném zdraví.                                               Eva               21.9.2014  

Tak jsem se znovu dala do sepisování mých postřehů z internetu . O novinkách a informacích pro ženy,/dívky/ každé věkové skupiny. Pel-mel bude takový můj malý, osobní blog pro ty, které to bude zajímat .:-)

Opět se nám přiblížil podzim, není to sice příjemné období, ale pro chemický peeling je podzim a zima s malým slunečním svitem bezvadným obdobím. Byla bych moc ráda, abyste si uchovávali veselou mysl a nenechali se válcovat počasím a mrzutými lidmi:-) občas každý z nás má splín a není perfektně naladěný, ale nic netrvá věčně, ani ta špatná nálada . Přece nás špatné zprávy nepotkávají na každém kroku. Nesmíme si je hlavně sami vytvářet. na všechno se můžeme podívat z několika stran...je to stejné jako s tou poloplnou nebo poloprázdnou sklenici. Náš život tvoří naše myšlenky, takže jen na nás záleží, jaký ten život bude. Pokud budete chtít ulevit svým myšlenkám, zastavte se na kosmetickou masáž. Odpočine si nejen vaše tělo , ale i vaše duše.:-)

Těším se na každou / každého/ z vás....Přeji krásný a pohodový začátek týdne  Eva

20.9.2014

 

Vizážistka Alena Klenot má výjimečný smysl pro ženskou krásu. Úspěchy slaví nejen v Čechách, ale i v Hollywoodu.

Tak bych Vám tu ráda zprostředkovala několik jejich postřehů a úvah, které jsem našla na internetu v článku paní Tomsové ,uveřejněné v  deníku Právo.

 

Nejspíš by bylo dobré nečekat, až člověka donutí nějaký silný impuls, který by ho vyvedl z rovnováhy. Vytváření nové image by se mělo pokud možno odehrávat bez stresů, protože tak se dá vždycky dojít blíže k harmonii.

Návrh nového účesu, líčení a oblečení, to všechno jsou podpůrné a dotvářející zásahy. Základní bolístky spočívají v jiných věcech, proto dávám přednost komplexnímu poradenství. Mladě nemůžeme vypadat nadosmrti, svěže ale ano. Říkám, že stárnout se musí s grácií. A myslím, že to jsme schopni každého naučit.

 Nerada posílám lidi pod nůž, protože už existuje spousta jiných možností. Patří sem dobrý jídelníček, pohybová aktivita a mnoho různých postupů, díky nimž se daří likvidovat všelijaké zrady, kterými nás příroda oblažuje.

Přišla jsem ale na to, že problém je nejlepší řešit okamžitě, když začne, možná ještě o něco dřív. Znamená to však umět se také trochu rozmazlovat a neposouvat svou vlastní osobu vždycky až na poslední místo," vzkazuje Alena Klenot českým ženám.  Takzvané proměny jsou v oblibě už mnoho desítek let a zkušenosti ukazují, že ne vždy se stoprocentně vydaří. Ale ani ty povedené nebývají pokaždé přijaty a lidé se opět vracejí ke svým dřívějším praktikám. Při tvoření nové image, což je něco podstatně odlišného, k takovému neúspěchu prostě nesmí dojít. Je třeba hledat tak dlouho, až všechno dokonale klapne. Jiný výsledek neznám a nepřijímám," říká vizážistka Alena Klenot.

Vše začíná u osobnosti Důvodů, proč se chtějí nejen ženy, ale dnes už často i muži vyloupnout do lepší podoby, existuje celá spousta. "Často bývá podnětem smutek po rozvodu nebo jiná životní kalvárie. V lepším případě je to získání nového zaměstnání, popřípadě vyšší pozice v tom starém. Také maminky po mateřské dovolené na sobě cítí, že by bylo záhodno se sebou něco udělat. I ženy ve věku blížícím se klimaktériu mnohdy usoudí, že dlouholetá cesta je už příliš vyšlapaná," Zatímco obyčejná proměna může v nejhorším dopadnout tak, že vlasy dostanou jiný přeliv a od sukně se žena vrátí zase ke kalhotám, image je mnohem závaznější, propracovanější a tím pádem i trvanlivější. Zpravidla k ní vede delší doba rozhodování, zvažování důvodů a koneckonců je třeba vzít v potaz i finanční částku, na kterou budou navazovat další výdaje. "Čím déle se na imagi pracuje, tím mívá také větší trvanlivost. Počáteční investici 5000 Kč je ale třeba považovat za jakési startovné, ke kterému budou přibývat výdaje za oblečení, cvičení, popřípadě různé kosmetické zásahy, a někdy se třeba nelze vyhnout ani logopedické poradě, když dojem kazí určitá vada řeči. "Řekla bych, že české ženy jsou zvyklé na sobě hodně šetřit, více dopřávají rodině, i když k tomu konkrétní důvod není,"

 Vkus je vrozený Poznat osobnost proměňované osoby je alfa a omega úspěchu. Ze zákaznice a stylistky by se měly stát svým způsobem přítelkyně, které si nic nezatají, takže nezůstane jenom při jakési povrchové úpravě. "Udělala jsem tady zkušenost, že české ženy mají tendenci do práce odbornice hodně mluvit. Jsou nervózní a už předem odmítají různé návrhy, aniž počkají na výsledek. Ve Spojených státech se například starám o jednu scenáristku, která se klidně věnuje svým papírům, zatímco já pracuju na jejím vzhledu. Pravda, už jsme se dostaly do takové situace, kdy důvěra přináší své ovoce. Ženy si totiž neuvědomují jednu zásadní věc: vkus je záležitost vrozená a nedá se naučit. Kdo ho nemá, měl by se bez rozpaků spolehnout na vyškoleného specialistu.

Barvy nejsou všemocné. V 80. letech ovládla svět barevná typologie a s ní jednoduchý názor, že stačí vyměnit černou halenku za růžovou a situace bude rázem v pořádku."Všechno je mnohem složitější. Bylo by neseriózní při jednom sezení říct: ano, vy jste jaro a musíte změnit šatník tak a tak. Trvá dlouhou dobu, než je možné vynést takový verdikt. Poznat třeba naturální barvu pleti a vlasů dnes není vůbec jednoduché. Chodíme do solária, používáme samoopalovací i jiné přípravky, které pokožku mění. Taky si myslím, že se to mnohdy přehání s barvením vlasů. Leckterá žena už ani neví, jakou má původní. Proto stavět pouze na výběru barev může být dost zavádějící," soudí odbornice.Dobrý dojem spočívá především ve figuře a umění se pohybovat. Přitom vůbec nezáleží pouze na hmotnosti a proporcích. O ty se postará především dobré prádlo, bohužel mnohem dražší než barvičky na tvář či vlasy (od 1000 Kč). "Existují zahraniční katalogy s naprosto dokonale zpracovanými schématy těla a tomu odpovídajícími druhy prádla. Bez nadsázky lze říct, že správně vybrané kousky dovedou vizuálně ubrat až deset kilogramů. A nejde jenom o to, aby se něco potlačilo. Na každém z nás se najde partie, která naopak potřebuje zvýraznit.