Cena  NYNÍ  7  ošetření  za  5460,- Kč

2 oblasti za 790,- Kč  +  další  2  ZDARMA  +  sérum  ZDARMA  +  Infradeka  ZDRARMA

LASEROVÁ LIPOLÝZA

Co je to laserová lipolýza?

Laserová lipolýza je nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk.

Princip této neinvazivní metody pocházející ze Spojených států amerických spočívá v emulgaci (zkapalnění) tuku uvnitř buněk. Zkapalněný tuk zevnitř buňky odchází dočasným průchodem vytvořeným v buněčné membráně vně buňky do mezibuněčného prostoru.

Odtud je pak lymfatickým systémem odveden k zpracování v játrech a částečně vyloučen močí. Tento proces má za následek, že miliony tukových buněk se stávají menšími, což se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích, což bylo prokázáno v klinických studiích. Laserová lipolýza dokáže velmi efektivně napomáhat ke zlepšení a odstranění celulitidy.

 

Jak často 7 až 10                    Počet aplikací 2x až 3x týdně                     Délka aplikace 70 minut

Jak probíhá laserová lipolýza

Laserová lipolýza má za následek, že miliony tukových buněk se stávají menšími, což se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích. Světlo červeného laseru proniká přes pokožku do hloubky až k vrstvám tukových buněk.

Díky šetrnému výkonu a optimalizované vlnové délce však nepoškozuje tkáň, cévy a nervy, ale stimuluje mitochondrie k produkci energie, která je následně využita ke štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. Poté se zapojí lymfatický systém vašeho organismu a přes tento systém se zkapalněný tuk dostává do jater, kde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla.

 

Na jaké výsledky se můžete těšit?

To je individuálni, podle množství  tělesného tuku, ale může se

Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40-60 g tuku, což představuje 1600-2100 kilojaulů.

VÝSLEDKY se u laserové neinvazivní  liposukce DOSTAVUJÍ POSTUPNĚ.  Pro maximální míru výsledku doporučujeme absolvovat proceduru 2– 3x týdně,  až 10 ošetření v rámci jednoho měsíce. Pro viditelný výsledek cca 7 ošetření