Permanentni Make up

permanentní makeup spočívá ve vrchni pigmentaci kůže. 

Jak dlouho vám permanentní make-up  vydrží?

Je to individuální. Zpravidla odbarvování vám nezačne dřív než za 1,5 roku .To záleží na hodně faktorech. Na typu vaší kůže, metabolismu a věku. U mladších lidi proces obnovení pokožky probíhá poněkud rychleji a proto PMU vydři méně. Ale i spousta dalších věci jako například intenzita působení slunce na vaší pokožku má vliv na trvanlivost make-upu..

 Permanentní make up - je to bolestivé?

Před samou procedurou se provádí diagnóza, poté se nanáší speciální anestetický gel, který znecitliví námi požadovanou část pokožky. Zpravidla klient necítí bolest žádnou , záleží na jeho prahu bolesti

 Jak velké budou otoky po provádění permanentního make-upu?

V závislosti na citlivosti kůže, ale zpravidla otoky přejdou během 24-36 hodin. 

Je pravda, že po PMU vznikají malé stroupky? Je-li procedura provedena správně objeví se tenké stroupky, který je barevnější než vámi zvolený odstín. Tento jev obvykle přináší největší zmatek. Nemusíte se ale bát, poněvadž  po několika dnech stroupek odpadne a vy se budete kochat vámi zvolenou barvou. Barva aplikace je zhruba o 40 – 50% tmavší než výsledná barva. Stroupky nestrhávat, mohli byste s ním odstranit i pigment..

Každá aplikace permanentího make-upu vyžaduje dodržení zásad a pravidel pro kvalitní zahojení pleti. Tyto informace byste měla vždy obdržet před každým zákrokem.

Reakce pokožky na zákrok je velice individuální. Někdo může mít pokožku po aplikaci méně či více nateklou nebo načervenalou. Někteří se naopak s žádnými z těchto dočasných následků potýkat nemusí.

Po aplikaci permanentního make-upu může váš imunitní systém vyloučit až 50 % pigmentu, což je naprosto přirozené ! Proto je důležitá péče z vaší  strany, aby se pigment co nejvíce udržel.

KONTRAINDIKACE:

Cukrovka, kardiostimulátor, srdeční choroby, cévní choroby,snížena imunita, užívání antibiotik, kožní nemoce, snížena sražlivost krve, epilepsie, HIV, rakovina, alergie, těhotenství.

Nechodit do solária, bazenu, sauny …před vyhojením stroupku.

Intenzivně necvičit

Nemít, pouze přikládat   

Nedávat slupovací masku

Nepít alkohol, ostrá jídla, nejíst citrusy