Krása daná přírodou je sice to nejlepší, ale permanentní make-up zvýrazňuje právě ony přirozené rysy. Úplně tak odpadá nutnost každodenního líčení: rysy tváře budou vždy podtrženy.
Přitom si zakládáme na tom, aby klientka odcházela 100% spokojená: každou aplikaci permanentního make-upu předchází náčrt přímo na vašem obličeji, který společně upravujeme tak dlouho, dokud jej neschválíte.
Měsíc po zhojení následuje korekce drobných nedostatků, které se objevily po zhojení – dolaďujeme tvar a barvu a současně tím dosáhneme trvanlivějšího výsledku.


Permanentni make up se v poslední době stává stále více oblíbenou kosmetickou zkrášlovací metodou a mnoho žen ho pro jeho pohodlnost a praktičnost (vypadat celý den upraveně) vyhledává. Permanentní make up smí provádět pouze certifikovaná a důkladně proškolená kosmetička. Permanentní make up není omezen věkem a právě starší ženy, kterým už každodenní líčení dělá potíže, ho ocení nejvíce.
 
Kdy se PMU nedá dělat

pokud jste nemocná, angína, viróza, chřipka, ani při rýmě není vhodné chodit na PMU,
pokud trpíte na opary a chcete PMU rtů, je dobré si to řádně rozmyslet, pokud však trváte na PMU, je dobré týden předem přeléčit se vitamínem B nebo zoviraxem.
pokud máte problémy a není vám příjemné odebírání krve a mate při něm pocity na omdlení
pokud máte špatnou srážlivost krve

toto poučení dostane každá klientka domů

V místě aplikace může dojít k zarudnutí a otoku kůže, který během krátké doby zmizí. Během dvou dnů se na kůži objeví  tenké stroupky. Stroupky NESTRHÁVAT, neboť se stroupkem by mohla odejít i barva.

Prvních 24 hodin aplikovaná místa nemýt vodou. Po 24 hodinách možné omýt vlažnou vodou. NETŘÍT!!!sušit pouze přikládáním papírového ubrousku.Do vyloupání stroupků místo NELÍČIT, nepoužívat mýdlo, ošetřovat pouze určenými přípravky. Po aplikaci se neopalovat, nechodit do solaria, páry nebo sauny nebo bazenu. Nepoužívat bělící krémy. Být TRPĚLIVÁ a NESTRHÁVAT stroupky násilým

Diabetici a osoby trpící zvýšenou krvácivostí nebo infekčními chorobami včetně rýmy a kašle nepigmentuji.

Alergici a klienti s poruchami štítné žlázy, slabou cukrovkou musí pigmentaci konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

PM se neprovádí v místě mateřských znamének, rozšířených cevek, zánětlivých změn a jiných na kůži patrných chorobných ložisek. 

Utišující léky i aspirin je nutné vysadit cca 3 dny před výkonem. Osoby trpící na opary ošetřovat 3-4 dny Zoviraxem.

Po aplikaci je barva zhruba o 40-50% tmavší než vybraný odstín.