Luxusní francouzská kosmetika GERnétic - svět dokonalé péče

Překračuje hranice běžné kosmetické péče. Jedná se o zcela jiný přístup ke kosmetice. Jde spíše o 
celkový zdravotní stav, který se pak projeví na vzhledu a stavu pokožky.

Gernétic  = BUNĚČNÁ TERAPIE
Gernétic  = BIOTECHNOLOGIE
Gernétic  = HOMEOPATICKÉ  DÁVKOVÁNÍ

Přípravky přinášejí buňkám komfortní množství výživných látek, které regenerují nejen pokožku, ale i celý organismus. Biotechnologie zachovává vysokou účinnost přírodních aktivních látek.Homeopatické dávkování je založeno na názoru, že přiměřené množství aktivních látek organismu pomáhá, nevysiluje ho. Kosmetické přípravky Gernétic garantují výbornou kožní snášenlivost. 

Pokud máte zájem dovědět se o kosmetice více, projděte si

www.gernétic.cz  přeji příjemné sbírání obsáhlých informací o této nádherné, luxusní kosmetice

další z kosmetických značek používaných ve Studiu je

SynCare

Český výrobce - kosmetika, která je vyráběná u nás v České republice , Rozsáhlá nabídka v bio kvalitě, bez konzervace a s nezávislým certifikátem. Myslím si, že tento výrobce si skutečně podporu zaslouží. Vývoj a přibližování se světovým značkám, co do kvality, je obdivuhodný.

Je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění. Linií prvního kontaktu kůže a vnějšího prostředí je rohová vrstva. Je-li tato část pokožky dobře hydratována, vyživena a má optimální tonus, pak celá kůže působí zdravým a svěžím dojmem.

Problémy se zvýšenou pigmentací pleti řešíme komplexně. Jako jediní v Evropě používáme látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.

Pokud správně a racionálně pečujete o hygienu povrchu pokožky dermokosmetikou SynCare, můžete řešit i takové hraniční stavy, jako je akné, kuperóza, seboroická dermatitida, tmavé kruhy pod očima nebo keloidní jizvy.  

 

Kosmetiku Syncare vyvíji čeští lékaři

 

 

 

 

 

další používaná kosmetika je LARENS

LARENS

PEPTIDY

Peptidy jsou zapojeny do procesu regenerace a růstu buněk, správného fungování imunitního systému, tělesného metabolismu, regulace spánku, tvorby hormonů. Peptidy stimulují buněčné syntézy,  například kolagen, který udržuje naši pokožku mladistvou a vypnutou. Peptidy jsou aktivní molekuly, které v kůži vytvářejí komunikační síť, po které posílají signály, když se pleť poškodí, načež začne formovat nový kolagen. Jsou nezbytné jako antioxidanty. Pleť je potřebuje k zlepšení přirozeného procesu uzdravování a rovněž k odstranění poškozeného kolagenu. Peptidy na naší kůži působí prospěšně. Pokud na sebe vzájemně působí určité peptidy, zdraví vaší pokožky se může až rapidně zlepšit, peptidy jí totiž omlazují, pokožka je vypnutější a mizí z ní vrásky. Peptidy jsou proteiny složené z dlouhých a krátkých řetězců aminokyselin, které budují ochranou bariéru z bílkovin. Jsou přírodní i syntetické. Většina peptidů je syntetická, díky čemuž mají chemici větší kontrolu nad jejich efektivností v kosmetice a fitness. Peptidy vědci zkoumají relativně dlouho, už skoro 50 let, jejich největšími výrobci jsou Spojené státy americké, v Evropě je to Francie.

Peptidy z pohledu chemie a biologie

Z chemického hlediska je peptid organická chemická sloučenina, která vzniká sloučením několika aminokyselin. Jednotlivé vázané aminokyseliny (v definovaném pořadí za sebou nazývající se sekvence) jsou přitom pospojovány tzv. amidovou vazbou, do jednoho nerozvětveneho řetězce - peptidů. Kvůli velkému významu peptidů v biochemii a organické chemii je tato vazba častokrát nazývána také jako peptidová vazba. Za peptidy považujeme relativně krátké aminokyselinové řetězce (maximálně se 100 aminokyselinami). Peptidy se od bílkovin (proteinů) odlišují pouze svou velikostí (počtem obsažených aminokyselin v řetězci), přičemž dělení mezi peptidy a bílkovinami není zcela jednoznačné a je určeno dohodou, při které se za hranici považuje 100 aminokyselin. V přírodě vznikající peptidy jsou tvořeny většinou prostřednictvím procesu proteinové biosyntézy. Samotná informace o sekvenci (pořadí aminokyselin) je zakódována v DNA. Peptidy plní v organismu velké množství důležitých a nenahraditelných funkcí. Jejich funkční charakteristika je přitom však ve většině případů stále ještě i dodnes pochopena pouze částečně.

tento text je  převzaty z článku webu FIT PROTEINYR

Proč zmiňuji peptidy?

Pracuji nyní vedle  francouzského Gernéticu  s kosmetikou LARENS. Tato kosmetika je součásti celého komplexu péče o člověka společnosti  WelIU, která obsahuje vedle kosmetiky produkty NUTRIVi a Slim Food . Pokud máte zájem dozvědět se víc , můžete mě kontaktovat na FB - Kosmetika Eva Image Studio Milovice.

nebo na kosmetika-milovice.wellu.eu - na této stránce se dozvíte vše

BIOPEPTIDE COMPLEX

Pro WellU představuje BIOPEPTIDE COMPLEX formuli budoucnosti, nejúčinnějšího spojence v zpomalování procesu stárnutí.

 Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty.         

Je to výsledek více než desetileté spolupráce a také zdroj pýchy, protože jako jediní na světě vlastníme patent k získávání biologicky aktivního kolagenu a rybích peptidů. .

Pro nás všechny blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX znamenají:

·         nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších,

·         zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí,

·         hloubkovou regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná ,

·         zpomalují sekreci interleukinů, enzymů, které způsobují zdlouhavé akutní zánět.

Peptidy dělíme na tři „pracovní skupiny”:

Signální peptidy - signální peptidy, které vysílají signál o poškození a úbytku kolagenu, čímž stimulují aktivitu fibroblastů k tvorbě pojivové tkáně kůže - kolagenu a elastinu. Kolagen představuje 30% z celkové hmotnosti bílkovin v lidském organismu. Znamená to, že osoba vážící 75 kg má 15 kg bílkovin, z čehož až 7,5 kg tvoří právě kolagen, látka, která je odpovědná za vzhled nedotčený časem a která se podílí na životních funkcích všech orgánů a tkání. Chrání imunitní systém, zabraňuje pronikání a šíření bakterií. Po 21. roce života postupně ztrácí schopnost obnovy, proto je třeba neustále doplňovat jeho nedostatek. 

Uvolňující peptidy - uvolňují svaly zodpovědné za vznik mimických vrásek (botoxové efekty). Transportní peptidy - přenášejí aktivní látky do hlubokých vrstev kůže, díky čemuž se jejich obnova a regenerace odehrává v samotném zdroji obtíží.

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům.

Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.

Představují také zhmotnění více jak deseti let výzkumu prof. Frydrychowského, společně s dalšími vědci, dermatology a kosmetology.

Klíčová složka v podobě  - zdroj přírodních peptidů nazývána též „budoucností kosmetologie” představuje recept WellU na časem nenarušený vzhled.

Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

NUTRIVI představuje řadu vysoce kvalitních výživových doplňků. Základní myšlenkou jeho vzniku byla odborná a holistická podpora zdraví.

NUTRIVI představuje oporu pro:

·        kosterní systém,    oběhovou soustavu,   nervovou soustavu,   metabolizmus,   imunitní systém.

NUTRIVI představuje jednoduchý a účinný způsob pro obnovení rovnováhy organismu.            

Toto vše díky dodání tělu nezbytných živin, přírodních bílkovin, minerálů, vitamínů, které byste marně hledali ve vysoce zpracovaných potravinách nebo v moderní civilizací narušeném životním prostředí.

Je to kumulování přírodních látek: zázvoru, kurkumy, aceroly, červené papriky, šípků, malin a mnoha jiných, jejichž zdravotní a terapeutické vlastnosti dosud zůstávaly v pozadí.

Toto vše s naší základní recepturou  - formuli přírodních peptidů s blahodárným vlivem na kondici kostí, kloubů, šlach a kůže, jako i NUTRIVI vodě, která přenáší aktivní látky do nitra organizmu a podporuje odstraňování toxinů z těla.

Plnohodnotné jídlo připravené ke konzumaci v podobě tyčinek s dietními, nutričními a zdraví prospěšnými účinky. Efektivní, rychlá a bezpečná metoda na hubnutí a modelování postavy. Může tvořit základ nebo doplnit redukční dietu.

Zdravé a hezké tělo, atraktivní postava bez nadbytečných kilogramů - toto jsou nejčastější potřeby těch, kteří se chtějí dobře cítit ve vlastní kůži, kterým záleží na vědomém a pečlivém zacházení se svým tělem. Lidí, kteří chtějí obnovit a zachovat rovnováhu ve svém těle.

Mnozí z nás mají problém s uspokojením těchto potřeb a jako příčiny jsou uváděny například nedostatek času a nápadů na redukční dietu, neochota sestavovat komplikované dietní plány. Nezanedbatelný význam při selhání má také nutriční hodnota potravin, které tvoří základ diety, jejich kvalita a původ.

Tyčinky SLIM FOOD s dietetickým, nutričním a zdraví prospěšným účinkem, které představují plnohodnotné jídlo připravené ke konzumaci, jsou odpovědí na tyto potřeby. Jsou alternativou pro obecně dostupná jídla, kterou doporučujeme každému, kdo si cení vysokou kvalitu potravin. Spojením několika ingrediencí nejvyšší kvality, představují tyčinky SLIM FOOD zásobárnu nutričních látek.

Eliminací složek pocházejících z masové výroby a nedůvěryhodných zdrojů se podařilo vyhnout hrozbě vyplývající z GMO. Je důležité, že základ tyčinek tvoří pšenice jednozrnka - prastará, nemodifikovaná pšenice, která nevyvolává příznaky nesnášenlivosti lepku.

Tyčinky jsou čerstvé, protože se připravují průběžně jedinečným výrobním procesem, jehož cílem je maximální ochrana aktivních látek a nutričních hodnot. Produkt je bez konzervačních látek, barviv, rafinovaného cukru, močopudných látek nebo urychlovačů metabolismu.

SLIM FOOD zásobuje organismus všemi nezbytnými nutričními látkami a podporuje přirozené procesy v těle. Svaly dostávají stavební látky, v důsledku čehož se spalují tukové a ne svalové tkáně. Důležité je, že v koncepci modelování postavy se SLIM FOOD, soustředíme naši pozornost jak na tělesnou hmotnost, tak i na obvody partií.

Rovněž se zaměřujeme na zdravotní stránku. Jsme totiž názoru, že atraktivní vzhled, zdraví a dobrá nálada tvoří jeden celek. Proto dieta na bázi tyčinek formuje hmotnost a postavu a také vytváří zdravé stravovací návyky.

Zařazení SLIM FOOD do stravování poskytuje neocenitelné výhody jak pro ty, kteří žijí sedavým způsobem života, tak i pro ty, kteří si neumějí představit jediný den bez fyzické aktivity. SLIM FOOD může být součástí redukční diety, kterou určí odborník.

Produkt je také vhodný pro děti jako zdravé občerstvení mezi jídly.

Redukuje tělesnou hmotnost. Úbytky hmotnosti jsou pozorovatelné již v prvních dnech konzumace. Obvykle už čtyři týdny kúry přinášejí očekávané výsledky. Během prvních tří týdnů kúry jsou ženy ve stavu shodit 4 - 10 kg a muži až 8 - 15kg

•        Odstraňuje z těla usazeniny, toxiny a přebytečnou vodu, čímž příznivě ovlivňuje nejen změny postavy ale i zlepšení nálady, příliv energie, zlepšení stavu kůže, vlasů a nehtů

•        Díky vysokému obsahu vlákniny zlepšuje peristaltiku střev, čistí je od nahromaděných a nestrávených zbytků

•        Vyživuje, dodává požadovanou dávku energie, vysoce kvalitní nutriční látky, stopové prvky, vitamíny a zdravé tuky

•        Hydratuje - každou tyčinku je třeba zapít 1 sklenicí vody (úplná dieta SLIM FOOD vyžaduje během dne vypít alespoň 2 litry vody)

•        Navozuje pocit sytosti, nevyvolává pocit hladu

•        Potlačuje chuť na sladkosti

Tyčinky  SLIM FOOD představují kombinaci několika pečlivě vybraných složek, spojených tak, aby měla synergie jejich účinků blahodárný vliv na organismus, který je v souladu s předpoklady, které vedly ke vzniku produktu. Vzhledem k hrozbě GMO se při výběru složek vyhýbáme těm, které pocházejí z masové výroby a nedůvěryhodných zdrojů. Základní složkou tyčinek tvoří pšenice jednozrnka - prastará, nemodifikovaná pšenice, která v trávicím traktu nevyvolává příznaky nesnášenlivosti lepku.

•        Cizrna - známá jako římský hrách, zlepšuje trávení a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Už 100 g cizrny pokrývá 24% denní potřeby fosforu, 14% hořčíku a až 43% vitamínu B9. Stejných 100 g obsahuje 7,6 g vlákniny i 8,9 g bílkovin.

•        Pšenice jednozrnka - prastará, nemodifikovaná pšenice, bohatá na bezpečný lepek a proteiny (dokonce o 50% více než pšenice obecná), obsahuje kyseliny, které se nevyskytují v obyčejné či v špaldové pšenici: fenyloalanin, tyrosin, methionin a isoleucin), které mají příznivý vliv na činnost nervové soustavy.

•        Sezamový olej - Vitamin B, který je v něm obsažen, je neocenitelný v prevenci kardiovaskulárních onemocnění (a infarktů). Sezamín a vápník regulují krevní tlak a snižují hladinu cholesterolu, zpomalují hromadění tukové tkáně a zásobují svaly nutričními složkami.

•        Rýžový sirup - přírodní sladidlo, které se skládá z lehce absorbovatelných sacharidů, glukózy a maltózy, díky kterým se déle tráví a proto pomáhá udržovat stálou hladinu cukru v krvi. Představuje bohatý zdroj mnoha minerálních látek včetně draslíku, hořčíku, železa, manganu a zinku.

•        Lněné semínko - Prostředek s ochranným účinkem na zažívací trakt. Semena mají také mírně projímavé vlastnosti, usnadňují vyprazdňování. Lněné semeno snižuje hladinu cholesterolu v krvi, narušuje vstřebávání glukózy v zažívacím traktu. Má proti-sklerotické, proti-rakovinné a proti-zánětlivé vlastnosti.

•        Med - působí detoxikačně a dokonale očišťuje. Je nenahraditelný při zvýšené fyzické a duševní námaze, při dlouhých chronických chorobách a při vyčerpanosti.

•        Mandle - zdroj mnoha nutričních látek: obsahují nenasycené mastné kyseliny, hořčík, měď, vlákninu, tokoferoly. Mandle, díky unikátnímu složení, mají příznivý vliv na kardiovaskulární systém, snižují hladinu cholesterolu, bojují proti volným radikálům a zabraňují přibírání na váze.

•        Plody acai - díky velkému množství vlákniny urychlují metabolismus a trávení. Poskytují dlouhotrvající pocit sytosti, čímž pomáhají kontrolovat a postupně omezovat množství přijímaných kalorií. Podporují činnost srdce. Obsahují velké množství vitaminů a minerálních látek, jsou také bohaté na antioxidanty, které zpomalují proces stárnutí a potlačují růst rakovinových buněk.

•        Amarant - díky vysokému obsahu vlákniny zabraňuje zácpě, podporuje peristaltiku a látkovou přeměnu. Je lehce stravitelný, nezatěžuje zažívací trakt. Snižuje hladinu cholesterolu, může preventivně působit při některých druzích rakoviny a také zpomaluje proces stárnutí organismu. Zpomaluje rozvoj žaludečních vředů a zlepšuje paměť a nervovou soustavu.

•        Olivový olej - snižuje hladinu "špatného" cholesterolu, chrání organismus proti rozvoji nemocí oběhové soustavy, včetně ischemické choroby srdeční a aterosklerózy. Podporuje hubnutí, snižuje hladinu cukru v krvi. Zpomaluje procesy stárnutí organismu.

•        Hořké kakao - regeneruje buňky, zpomaluje procesy stárnutí, snižuje tvorbu a uvolňování volných radikálů, je také přírodním antioxidantem. Redukuje zažívací problémy. Snižuje riziko vzniku aterosklerózy, snižuje krevní tlak. Zlepšuje náladu, redukuje hladinu stresu, zvyšuje uvolňování endorfinů.

•        Strouhaný kokos - zdroj vlákniny nezbytné pro normální fungování zažívacího traktu. Užívaný v příslušném množství, podporuje hubnutí a snižuje pocit hladu.

•        Slunečnicová semínka - bohatý zdroj vitamínu E a všech vitamínů ze skupiny B, díky čemuž podporuje fungování nervové soustavy. Podporuje činnost srdce a oběhovou soustavu, pomáhá v boji proti migrénám a svalovým křečím. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi, chrání před srdečními chorobami a působí preventivně proti vzniku rakoviny prostaty.

•        Skořice - zdroj vlákniny, železa, vápníku a manganu. Je přirozený antioxidant: bojuje proti volným radikálům, zpomaluje proces stárnutí buněk, pomáhá v boji proti rakovině a nemocem oběhové soustavy. Urychluje metabolismus, zlepšuje trávení a pomáhá hubnout. Účinně potlačuje chuť na sladkosti a navozuje pocit sytosti.

•        Dýňová semínka - "tobolky" zdraví a krásy, obsahují mnoho vitamínů (včetně vitamínu B1, B2, B3 a B9) a stopové prvky mangan, hořčík, fosfor, zinek a železo. Dýňová semena představují také bohatý zdroj zinku - užitečné látky při léčbě onemocnění kůže.

Těm, kteří jsou spokojeni se svou postavou a orientují se na vysokou kvalitu stravování a života, doporučujeme konzumovat SLIM FOOD jako zdravé občerstvení mezi jídly. Tyčinkami můžete také nahradit jedno nebo dvě jídla - vše záleží na Vašich osobních preferencích.

Těm, kteří hledají řešení problémů s hmotností, navrhujeme kúru, jejíž základ bude tvořit SLIM FOOD a jeho doplněním budou lehká jídla a koktejly (viz níže uvedená schéma).

V závislosti na fyzické aktivitě a pohlaví doporučujeme denně konzumovat 6 (ženy) nebo 8 (muži) tyčinek SLIM FOOD během 6 dní v týdnu. Tyčinku je třeba konzumovat každých 60 - 75 minut a každou zapít jednou sklenicí vody. Pro dosažení optimálního efektu doporučujeme sedmý den konzumaci lehce stravitelných, nízkokalorických jídel.

Na začátek Vám navrhujeme 3-týdenní kúru. Pokud po této době budete spokojen/á s výsledky, můžete považovat tyčinky SLIM FOOD v každodenní stravě jako pohodlný způsob občerstvení a zdravou náhradu cereálních sušenek, čokolády nebo fastfoodu. Těm, kteří chtějí pokračovat v dobrodružství s hubnutím doporučujeme přerušit kúru na jeden týden (s dodržením zdravých, pravidelných jídel 5-krát denně). Po přestávce se vraťte k tyčinkám SLIM FOOD na další tři týdny. Kúru můžete opakovat podle potřeby a bezpečně v ní pokračovat dokud nedosáhnete požadovaných výsledků.

Níže uvedené schéma Vám usnadní sestavení diety se SLIM FOOD. Denní dávku tyčinek je třeba spojit s jedním nebo dvěma jídly a koktejly z ovoce a zeleniny v závislosti na fyzické aktivitě a pohlaví. Důležité je, abyste první jídlo snědl/a nejpozději 1 hodinu po probuzení a poslední (večeři nebo tyčinku) snězte 2-3 hodiny předtím, než půjdete spát. Jezte doporučené dávky v pravidelných intervalech (nesahejte po několika tyčinkách současně) - díky tomu naučíte své tělo pravidelnosti.

DODATEČNÁ DOPORUČENÍ

•        jezte v pravidelných intervalech každých 60 - 75 min

•        každou tyčinku zapijte jednou sklenicí vody a během dne vypijte alespoň 2 litry čisté nesycené vody

•        první jídlo snězte nejpozději 1 hodinu po probuzení a poslední 2 - 3 hod. předtím, než půjdete spát

•        nesahejte po několika tyčinkách současně - naučte své tělo pravidelnosti

•        kdyby se ukázalo, že doporučený počet tyčinek je pro vás příliš, rozdělte je na polovinu, ale nezanedbávejte pravidelnost

•        během diety byste měli omezit pití kávy a čaje na jeden šálek denně a každou další musí doprovázet dodatečný sklenici vody

•        vyměňte pivo za sklenici červeného nebo bílého vína, nejlépe ve dnech bez

SLIM FOOD

•        při sledování efektů diety s tyčinkami SLIM FOOD doporučujeme zohlednit nejen hmotnost těla, ale i jeho obvody, které mohou mnohem spolehlivěji odrážet proces hubnutí na základě vizuálních změn v těle

•        stává se, že kolem třetího dne kúry může (ale nemusí) dojít k poklesu motivace držet dietu, můžete pociťovat bolesti hlavy, celkovou slabost, pocit chladu - je to forma protestu organismu proti změnám zavedeným ve stravování, výsledek omezení konzumace jednoduchých sacharidů, na které naše tělo zvyklo v důsledku vysoce zpracovaných potravin bohatých na cukry. V případě výskytu nepříjemné bolesti hlavy doporučujeme konzumaci malé dávky (maximálně 100 g) ovoce nebo vypití 1-2 sklenic vody s medem

•        SLIM FOOD může tvořit část redukční diety určené odborníkem. V případě cukrovky se o konzumaci poraďte s ošetřujícím lékařem nebo diabetologem

•        tyčinky obsahují mandle a ořechy. Přečtěte si složení, které se nachází v záložce "SLOŽENÍ" nebo na etiketě balení

•        v prvních dnech se může objevit pocit chladu a častá stolice. Je to efekt čištění organismu od toxinů a usazenin. Po několika dnech si tělo zvykne na zdravou dietu SLIM FOOD a bude čerpat stále více energie z tuku v organismu, poté nepříjemnosti odezní

•        skladujte na suchém místě, z dosahu přímého slunečního světla při teplotě 0-8 Co. Po otevření spotřebujte během 48 hodin, ještě před vypršením data minimální trvanlivosti

Doplnky stravy

Doplněk stravy Good Life Day and Night je kompozice přírodních rostlinných extraktů. Je to kompletní nutraceutikum, které díky své dvoufázové formuli působí v souladu s denním rytmem organismu. Dodává aktivní látky, například vitánii opojnou jenž poskytuje energii v průběhu dne a chmel, který pomáhá v noci usnout.

Kapsle Day představují jedinečnou kompozici výtažků pro dobré ráno. Díky obsahu rozchodnice růžové představují podporu pro celkovou psychiku na začátku dne. Jejich úkolem je podpora nervové soustavy díky kurkumě, zvýšení vitality a zlepšení nálady díky ašvagandě, podpora kognitivních funkcí díky ginkgo biloba v průběhu celého dne.

Kapsle Night představují soubor přírodních rostlinných výtažků na dobrou noc, které díky obsahu chmele pomáhají v noci usnout, a díky obsahu chlorelly pomáhají odstraňovat těžké kovy z organismu, podporují činnost imunitního systému a pomáhají uklidnit podrážděné střevní stěny.

Extrakty obsažené v kapsli přispívají ke vzniku synergického efektu, čili vzájemné multiplikaci účinnosti jednotlivých komponent.

Turbo Reductor New Formula

Revoluční nutraceutický přípravek vyvinutý s myšlenkou na ty, kteří touží shodit nadbytečné kilogramy a dosáhnout a udržet si vytouženou postavu. Synergický účinek sedmi 100% přírodních rostlinných výtažků v nové receptuře přípravku významně zrychluje metabolické procesy, zvyšuje termogenezi, ovlivňuje snížení vstřebávání cukrů, podporuje využívání zásob nahromaděného tuku a současně zamezuje ukládání nových zásob, pomáhá kontrolovat chuť k jídlu

 A další potravní doplňky