Luxusní francouzská kosmetika GERnétic - svět dokonalé péče

Překračuje hranice běžné kosmetické péče. Jedná se o zcela jiný přístup ke kosmetice. Jde spíše o 
celkový zdravotní stav, který se pak projeví na vzhledu a stavu pokožky.

Gernétic  = BUNĚČNÁ TERAPIE
Gernétic  = BIOTECHNOLOGIE
Gernétic  = HOMEOPATICKÉ  DÁVKOVÁNÍ

Přípravky přinášejí buňkám komfortní množství výživných látek, které regenerují nejen pokožku, ale i celý organismus. Biotechnologie zachovává vysokou účinnost přírodních aktivních látek.Homeopatické dávkování je založeno na názoru, že přiměřené množství aktivních látek organismu pomáhá, nevysiluje ho. Kosmetické přípravky Gernétic garantují výbornou kožní snášenlivost. 

Pokud máte zájem dovědět se o kosmetice více, projděte si

www.gernétic.cz  přeji příjemné sbírání obsáhlých informací o této nádherné, luxusní kosmetice

další z kosmetických značek používaných ve Studiu je

SynCare

Český výrobce - kosmetika, která je vyráběná u nás v České republice , Rozsáhlá nabídka v bio kvalitě, bez konzervace a s nezávislým certifikátem. Myslím si, že tento výrobce si skutečně podporu zaslouží. Vývoj a přibližování se světovým značkám, co do kvality, je obdivuhodný.

Je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění. Linií prvního kontaktu kůže a vnějšího prostředí je rohová vrstva. Je-li tato část pokožky dobře hydratována, vyživena a má optimální tonus, pak celá kůže působí zdravým a svěžím dojmem.

Problémy se zvýšenou pigmentací pleti řešíme komplexně. Jako jediní v Evropě používáme látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.

Pokud správně a racionálně pečujete o hygienu povrchu pokožky dermokosmetikou SynCare, můžete řešit i takové hraniční stavy, jako je akné, kuperóza, seboroická dermatitida, tmavé kruhy pod očima nebo keloidní jizvy.  

 

Kosmetiku Syncare vyvíji čeští lékaři