TRVALÁ EPILACE

TRVALÁ  EPILACE

…někdy také nesprávně nazývanou jako depilace, kombinující intenzivní pulzní světlo s bipolární radiofrekvencí.  Ošetření je bezbolestné, neinvazivní a po několika opakováních vysoce účinné. Prakticky to funguje tak, že energie pocházející z xenonového flashového světla je absorbována pigmentem chloupku a přenesená energie zničí kořen chloupku. Odstraněný chloupek dále neroste.

Ošetření pomocí intenzivního pulzního světa (IPL) zlikviduje kořínek chloupku pouze v případě, že chloupek je ve fázi růstu. Pokud je chloupek v klidové fázi, vypadne během ošetření, ale z kořínku, který narušen nebyl, vyroste nový chloupek.

Proto je nutné ošetření několikrát zopakovat k dosažení maximálního výsledku.

Úspěšnost závisí také na hormonální hladině klienta a na tom, zda užívá hormonální léky (antikoncepci, substituci, kortikoidy apod.) – ty úspěšnost snižují a bývá zapotřebí větší počet návštěv.

Počet aplikací 6 až 12           Jak často 1 měsíčně        Délka aplikace 30 minut

Jak probíhá trvalá epilace?

Zákrok samotný je snadno snesitelný a pohodlný, přičemž délka ošetření jedné partie se pohybuje okolo 20 minut. Záleží na rozsahu ošetřované plochy.

Ošetření pomocí IPL je téměř bezbolestné, pouze cítíte malé ťukání. V aplikátoru IPL je zabudován chladicí systém, který nejbližší okolí pokožky aktivně ochlazuje a tím ji chrání před teplem z hlavice IPL.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Epilace pulzním světlem je považována za trvalou nebo dlouhodobou. V průměru se podaří odstranit 85% chloupků. Zbylé chloupky budou světlé, jemné, téměř nepostřehnutelné. Může se proto po určité době jednorázově udržovat.
 

Výsledky mohou být  vidět již po první návštěvě, kdy zlikviduje přibližně 30% vzrostlých chloupků. Doporučujeme absolvovat proceduru 7 – 10x pro danou partii v měsíčních intervalech